ІІ група МКФ
Сенбернар довгошерстий
KING-BARONEN`S EDISON
07.11.2017
Вл. Olha Yareshko
Зав. Mika Pallari
JCH UA, JGRCH UA, 3xСH UA, GRCH UA, 2xBBB, SGRCH UA
+380633749550
Бульмастиф
MY CRAZY DREAM GOLD BONUS
21.02.2017
Вл. Кучанська Наталья
Зав. Кучанська Наталья
Super Gr Ch Ua, 2* BBB, GR CH Ua, 5*CH UA, Breed Winer 2019(BOB), Central and East European Winner 2018, JGrCH Ua, JCH Ua, JBreed Winner, European Promice (puppy)
+380685919319
Ротвейлер
TRIUMPH KLENSMEN KLIRI
12.07.2018
Вл. Trypolyts Ryslan
Зав. Korotun Iryna
Юний Чемпіон України, Юний Чемпіон Молдови, Чемпіон України, Чемпіон Молдови, Град Чемпіон Молдови, 2хВВВ
+380676181615
Стандартний Шнауцер
Ksantia Afina
25.05.2015
Вл. Melish O.S./Moskaleva-Ostapchuk A.V.
Зав. Melish O.S.
Чемпион Европы 2017,Чемпион Украины,Чемпион Молдовы
+380661134396
Великий Швейцарський Зененхунд
IMIR HUN COMME IL FAUT
15.04.2016
Вл. Стадільна Яна
Зав. Прокопець Дар'я
Інтерчемпіон (C.I.B.), Чемпіон України (Ch UA), Чемпіон Швейцарії (Ch CH), Чемпіон Польщі (Ch PL), Чемпіон Литви (Ch LT), Чемпіон Словаччини (Ch SK), Чемпіон Словенії (Ch SLO), Чемпіон Угорщини (Ch HU), Чемпіон Білорусі (Ch BY). Юний чемпіон та Юний гранд чемпіон Укарїни (Junior Ch UA and Junior Grand Ch UA). Гранд та супергранд чемпіон Укарїни (GR CH UA. SUPER GRCH UA). Кращий у породі (Best of the best of Breed UA), Чемпіон КСУ (UKU Champion). Робочий сертифікат з Пастушої служби (HWT-TS). Двічі переможець змагань з Пастушої служби-2020 у 2 класі, Двічі 2-е місце на змаганнях-2020 у 3-му класі. Робочий сертифікат із Служби порятунку на воді (WATER RESСUE SERVICE). 3-е місце на Кубку України-2020 із рятування на воді. Робочий сертифікат "Собака у місті-2" (Wt.DIC-2)
+380675026466
Шар Пей
Marshall Michelin Lebron Ligstars
15.11.2015
Вл. Natalya Sopilnyak
Зав. Natalya Sopilnyak
Юный чемпион Украины, Юный чемпион Молдовы, Юный Гранд чемпион Украины, Чемпион UKUx2, Чемпион Украины-10, Чемпион Молдовы,Гранд Чемпион Украины-2, Гранд Чемпион Молдовы, Супер Гранд Чемпион Украины, BBB-9, Рабочий Сертификат «Обидиенс1», Вице Чемпион Европы 2017, 2019
Топ Собака Породы 2019
+380679857077
Шар Пей
Keanna-Rose Ligstars
14.09.2018
Вл. Natalya Sopilnyak
Зав. Natalya Sopilnyak
Юная Чемпионка Европы 2019, Юная Чемпионка Украины, Юная Гранд Чемпионка Украины, ТОП Юниор 2019, Чемпион Украины Х 2, Чемпион UKU, ВВВ
+380679857077
Ньюфаундленд
VELYKE MALYATKO GIMLI
19.07.2013
Вл. DANYLOVA NATALIIA
Зав. PARHOMCHUK I.A.
JCH UA, JGRCH UA, CH 3xUA, GRCH UA, SGRCH UA,
B.B.B.UA, B.B.B. MOL, CH MOL, CH BREED MOL, GRCH MOL,
SGRCH MOL, CW MOL, CH BAS, GRCH BAS.
+380634464684
Ньюфаундленд
CASCADE TRY TO WIN
06.12.2016
Вл. DANYLOVA NATALIIA
Зав. PLOTNIKOV K. & PLOTNIKOVA A.
JCH UA, JGRCH UA, CH 3xUA, GRCH UA, SGRCH UA,
B.B.B.UA, UKU CH
+380634464684
Різеншнауцер
Otis Boanergos Tsezar
02.03.2019
Вл. Лук’яненко Андрій та Лук’яненко Тетяна
Зав. Лук’яненко Андрій
Юний чемпіон України, Юний грандчемпіон України, Юний
чемпіон породи, Юний чемпіон Беларусі, Чемпіон України,
кваліфікований на Крафт
+380679002863
Мініатюрний пінчер
ALEX RING STAR
24.12.2017
Вл. Prokopyshyn Andrii
Зав. Kravtsova O. L.
Junior Champion of Ukraine (JCH UA), UKU
Champion, 4*Champion of Ukraine (СH UA), 3*Best of breed in Ukraine (В.В.В.), Grand Champion of
Ukraine (GRCH UA), Super Grand Champion of Ukraine (SGRCH UA), Candidate to International Champion,
General course of dog-training (Wt.ZKD)
+380935111555
Стандартний шнауцер
OTIS BOANERGOS LAURUS
25.03.2018
Вл. KARACHUNOVA GALYNA
Зав. LUKIANENKO ANDRII
Юний Чемпіон України, Юний Гранд Чемпіон України, Чемпіон України, Молдови, Чехії, Польщі, Гранд Чемпіон Молдови,
Чемпіон КСУ, Кандидат в Інтерчемпіони (16 CACIB)
+380503861940
Стандартний шнауцер
HABENERO SCHWARZEN DIAMANT
27.10.2016
Вл. Petrenko Liudmyla
Зав. MILITSA A.O.
Юний Чемпіон Европи
Чемпіон України
В.В.В.
+380633110980 +380509036008
Мініатюрний шнауцер
GALAHAD PRIDE JUPITER
21.08.2016
Вл. Балецька Діана
Зав. Глибочко Вікторія
JCH UA, 4 CH UA, GRCH UA, 2 BBB, SGRCH UA
+380964077315
Мініатюрний пінчер
Njal de L`Amasiah
31.05.2017
Вл. Лук`янова Олена
Зав. Aurelie Poullelaouen
INTERCHAMPION, JCH UKRAINE, JGCH UKRAINE, JCH BULGARIA, JGCH BULGARIA, 2*JCH ROMANIA
JCH MOLDOVA, CH MOLDOVA, CH UKRAINE, Candidate to CH SLOVAKIA, 2*BEST OF BREED IN UKRAINE
JUNIOR BEST IN SHOW, 2* RESERVE JUNIOR BEST IN SHOW, 3*Res BIG, 3*BIG 4,
TOP JUNIOR IN BREED IN UKRAINE 2018, OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2019 II
12 JCAC, 10 JBOB, 16 CAC, 10 CACIB, 3 rCACIB, 14 BOB, 5 BOS
elena.lukianova@i.ua
+380674916700
Німецький Дог
BALTIKA DOG ARISTOCRAT
31.05.2015
Вл. Чебанова Iнна
Зав. Чебанова Iнна
Юный Гранд Чемпион Украины, Юный Чемпион Беларуси, Супер Гранд Чемпион Украины, Гранд Чемпион Беларуси, Чемпион России, Молдовы, Польши, Центральной и Восточной Европы, многократный чемпион породы.
Номинация на Cruft 2019,2020гг.
+380951331973
Бернський Зененхунд
AFRODITA DIAMOND OF OLVIYA
16.06.2013
Вл. Suprun Bogdana
Зав. Gnatyuk Nataliya
Int CH., JCH UA, SGRСH UA, LT CH, EST CH, CH PL, CH RO, SLO CH , CH SK, B.B.B., CH UKU.
+380508201391
Бернський Зененхунд
CHARMING TAIS KIEVSKAYA DIAMOND OF OLVIYA
11.08.2015
Вл. Suprun Bogdana
Зав. Suprun Bogdana/Gnatyuk Nataliya
JCH UA ,JGRCH UA ,EST J CH, 4 CH UA ,B.B.B. GRCH UA,SuperGR UA, Breed CH, LT CH , SLO CH,RO CH
+380508201391
Стандартний шнауцер
Otis Boanergos Zikava Pani
02.06.2016
Вл. Михайляк-Коваленко Тетяна
Зав. Лук‘яненко Андрій
Чемпіон України -2, кращий представник породи-2.
+380982567526
Бернський зененхунд
FIMA DIAMOND OF OLVIYA
14.12.2017
Вл. VASYLENKO IRYNA
Зав. SUPRUN B.A. & GNATIUK N.S.
Res.CC CRUFTS 2020, TOP Junior in Breed 2019, TOP in Breed 2019, JCH UA, 2*JGRCH UA, JCH in Breed, CH UA, Candidate in C.I.B
+380500745105
Бернський зененхунд
Leonardo Alexberns
09.05.2016
Вл. Кулик В./ Червинский О.
Зав. Червинский О.
JCH UA, GRCH UA, BBB, 2xCH of Breed, CH Hungary, CH Czech Republic, Club CHs of Hungary, Germane, Switzerland, C.I.B
+380503583408